Přihlásit se k odběru denního menu a novinek na email.

Pivo z Beskydského pivovárku nově i u nás

Datum události: Dnes čepujeme v naší hospůdce speciál Beskydského pivovaru z Ostravice - Beskydské hořké,přijdte ochutnat! Dále pro Vás připravujeme Mikulášský speciál,Vánoční speciál a jiná výborná piva tohoto pivovaru.

Na připravovaných vánočních trzích si můžete zakoupit speciály tohoto pivovaru v lahvích i dárkových sadách,budeme se na Vás těšit 9.12.2017

zobrazit více »

Divoké kočky - live

Datum události: 17.11. a 18.11. 2017

Vstupné: 220,- Kč

Divoké kočky opět vystupují u nás na Orlovně. Srdečně Vás zveme na nové vystoupení s novým programem. Předprodej vstupenek od 20.10. v restauraci.

zobrazit více »

Vánoční jarmark na Orlecu

Datum události: 9.12.2017 - začátek 9.00 - konec 15.00

Restaurace Orlovna a TJ Holásky si Vás dovolují pozvat na již tradiční vánoční jarmark,který se bude konat na zahrádce Orlovny a v předsálí Orlovny kde si můžete zakoupit výrobky domácí zabíjačky,dobroty z pekárny,zeleninu nakládanou i čerstvou,houby sušené i nakládané,speciály beskydského pivovaru a Strakonického dudáka,vánoční stromky,kosmetické balíčky a drogerii,háčkované ozdoby na stromeček,vonné polštářky,šperky které si můžete i sami vytvořit,domácí výborné cukroví,sušené čaje,domácí marmelády a sirupy,moravská vína a domácí medovinu a med,na zahřátí svařené víno a místní specialitku našeho vinárníka a mnoho jiného,všechny srdečně zveme.

zobrazit více »